» Poradna » Programy

Origin

Dobrý den, chtěla bych si nainstalovat Origin na počítač, abych mohla hrát hru The sims 4, přes kterou zde mám účet. Dám nainstalovat ale v poslední chvíli mi vyskočí ikona "chybějící soubor, prosím reinstalujte program" tak akci opakuji, odinstaluji, nainstaluji... ale žádná změna. Kde je problém, popřípadě, co mám dělat? Mlatší sestra se nemůže dočkat až si hru bude moci zahrát, proto moc děkuji za Váš čas a jakoukoli radu, S přáním hezkého dneMichelle

Odpovědi na otázku

Nezakládají furt nový dotazy a vypadni z tyhle poradny ty ****

Omlouvám se, že je to dnes už druhý dotaz, byla bych mnohem radši, kdyby se žádný problém nevyskytl. První dotaz, který jsem položila byl díky této poradě vyřešen hned. Byl to banální problém, třeba to co řeším teď je také jednoznačné. Origin je v podstatě chytrý program, ale prozatím mi přinesl jen potíže. Nechci nic víc, než zprovoznit jej ať mohu spustit hru.

Odkial stahujes ten instalak Origin, z ich stranky?

Ano přesně.

Už si to presne nepamätám, ale najprv by si sa mala zaregistrovať na EA Games.https://www.ea.com

Ano, já z této stránky stahuji.

Kolko MB ma ten tebou stiahnuty instalak?

62, 7 MB

Suhlasi a instalacia by mala byt v pohode.

Měla , není,. S hrou není žádný problém, ale Origin nefunguje, to asi není na reklamaci..

Nahodou v tej hlaske nevypise, ze aky subor mu konkretne chyba, iba tolko, ze "chybajici subor"?

Omlouvám se ............. přesněji : api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

Prihlás sa k svojmu účtu a z knižnice vyber hru ktorú chceš spustiť.

Ano, přihlásím se na Origin, na svůj profil,... ale poté si jej mám nainstalovat a to už je zde "chybějící soubor" a nefunguje to.

Díky za radu, zkusím to tak.

Este skus pri instalacii vypnut antivirus, firewall, ci to nepomoze.

Podívám se taky na tuto možnost.