» Poradna » Windows (a jiné OS)

Origin-stahování

Pěkný den,mám problém se stahováním hry z Originu (21GB).Stahuji průměrnou rychlostí 1,4MB/s tak do 1GB, poté se stahování zastaví a tak cca. po 5min. se začne zase stahovat rychlostí 500kb/s, to trvá tak 2min. a poté se stahování opět zastaví a stejný proces dokola...- Reinstall Originu nezabral.- Safe mode downloading také nezabral.

Odpovědi na otázku

Můžeš mi prosím napsat o tvém pc? Příklad jaké máš komponenty?

No hlavne nam nic nepiste o svem internetovem pripojeni! Jeste bychom Vam, nedej boze, mohli nejak pomoct.A nez budete neco psat, tak si linku poradne otestujte. Minimalne ping dlouhymi (1200B) pakety. Pak ma smysl neco tu resit. :o)