» Poradna » Ostatní

Origin platforma- význam a je nutností při koupi počítačové hry?

Dobrý den, už nějakou dobu uvažuji koupit pro dítě hru The Sims 3. Ta už ale není tak lehce k sehnání (je již The Sims 4, ale tuto verzi dítě nechce). V kamenných obchodech snad už opravdu není. Hledám tedy po internetu a nabídky zde jsou. Ale. Nejsem žádný člověk, co rozumí počítačům, a počítačovým hrám také ne. Snad v každé nabídce na internetu je "platforma Origin". Co to znamená? Je to nezbytné stahovat? Je to zdarma? Nemůže to poškodit počítač? Děkuji za případné odpovědi. :)

Odpovědi na otázku

Je to zdarma a je třeba v tom tu hru aktivovat a přiřadit ke svému účtu. Takže ano, potřebuješ to a musíš se tam registrovat.