» Poradna » Programy

Origin Klient

Zdravím, při instalaci klientu Origin od EA se objeví chybové hlášení : kód nejde spustit, nenašel MSVCP140.dll. a ještě jednou nejde spustit nenašel VCRUNTIME140.dll. zkoušel jsem stáhnout originsetup jak z originálních stránek origin.com a nebo EA, z originálního cd hry a nebo i z našich stahuj a slunecnice. Výsledek vždy stejný. Mám win 10 pro 64. Děkuji za radu

Odpovědi na otázku

Osobne bych tipoval, ze vam chybi nebo je poskozene Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015, cekal bych, ze si to pripadne instalator Originu stahne nebo nainstaluje, ale to se ocividne nepovedlo, zkuste nainstalovat rucne https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx vc_redist.x86.exePokud se to tvari, ze uz mate Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 nainstalovane, tak zkuste spustit prikazovy radek jako spravce a zadat prikaz "sfc /scannow" (bez uvozovek), melo by se to zkusit opravit samo.

Děkuji za pomoc, plus jsem ještě na jednu radu aktualizoval grafiku a po dvou restartech to jede. THX!!!