» Poradna » Web a internet

Origin (EA) chyba 14:-3

Dobrý denMám problém že mi nejde spustit ani přihlásit se na origin a ani stránky s nim spojené ano podporu origin mám win 10 a eset 10. A když kliknu na stanovený odkaz v programu origin tak mi stránka napíše že Tento web není dostupnýhttps://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14642352_5113936...

Odpovědi na otázku

ja mam iny problem preinstaloval som win anechce mi prist overovaci kod na email

potrebuji nove heslo stare sem stratil

Ahoj ja mam také problém z originem ale jelikož anglicky ne umim,tak ho nemužu v vyřešit... mam na oroginu několik her ale každa se normalně stahne nebo nainstaluje z dvd ale když přijde do faze finalizing objevi se chyba 327684:255 kontaktova podporu je nemožne pro smrtelníka a v google sem objevil vše co sem už zkoušel děla mi to každa hra na steamu uplay takove problemi nemam