» Poradna » Ostatní

Origin - zapomenuté údaje, jak dostat hru na nový účet?

Ahojtena Vianoce (2013) som dostal hru Need for Speed THE RUN na Origin, mal som na origine starý e-mail a teraz by som si ho chcel zmeniť a tak sa potrebujem prihlásiť na webovú stránku origin.com, v PC mám aplikáciu Origin na ktorú sa prihlásim pomocou môjho Origin ID keď sa skúsim pomocou e-mailu tak ma nechce prihlásiť, nechce ma prihlásiť na oficiálnu stránku origin.com ani ea.com, lebo to chce len e-mail a nechce ma prihlásiť pomocou Origin ID.Tak vás prosím o pomoc ako mam riešiť to že mi nechce zobrať e-mail, alebo mi tam môžete napísať ako si hru presunúť alebo ju darovať na môj nový účet.Za odpovede ďakujem. //"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

Nuž teda neviem, ako to robíš....ale prihlás sa svojimi starými prihlasovacími údajmi - teda tým starým e-mailom - cez Origin klienta (to je tá "aplikácia") - a potom v časti svojho účtu si to upravíš tak, ako potrebuješ. Zmeníš tam kontaktný e-mail a hotovo - starý účet zostane, ID zostane, akurát sa zmení kontaktný e-mail.

Nedáš dáky link s video návodom?

Bohuzel ke zmene emailu se potrebujete prihlasit do stareho emailu k vyzvednuti hesla

máš sa popiči za to hodnotenie moje na Bazosi !!!!