» Poradna » Ostatní

Origin - černá obrazovka po spuštění

Dobrý den. Hraju hru The sims 4,která se spouští přes Origin. Všechno mi na notebooku normálně šlo. Pak jsem nějakou dobu nehrála a nedávno,když jsem zase hrát chtěla,nešlo to. Normálně se přihlásím přes Origin,ale pak to okno zčerná. Pomůžete mi prosím?

Odpovědi na otázku

-bod obnovy z dobvy kdy to bungovalo musíte dát Vy-reinstalace Originu musíte dát Vy-reinstalace ovladačů grafiky musíte dát Vy-Windows musíte dát VyPokud vůbec netušíte o co jde, musíte sehnat v okolí někoho kdo to mu rozumí víc a umí nějaké základy administrace počítače.