» Poradna » Ostatní

Orbicam

Mám notebook ACER 3690 SPK 3. Integrovaná kamera mě přestala dělat snímky,stahuji drivers z original stranek ACERU,ale po stáhnutí není funkční.Ve Správci zařízení je žlutý vykřičník,po klepnutí pravým tlačítkem mě nabízí přeinstalovat ovladač,když na něj kliknu tak nevyhledá žádný hardward.Nevím co mám dělat dále,restart nepomáhá ani Obnovení systému ,přitom tu kameru mám stáhnutou ve složce Tento počítač.
Nevím co dělám za chybu,ještě se stále učím,její ikona zmizela i ze Startu. Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Nepřeinstalovával si počítač na novější systém např z WIN XP na WIN 7 a pokud si ntb koupil jeste pred oficiálním vydáním WIN 7 tak je vysokáý pravděpodobnost, že ti to nepodporuje HARDWARE

Nepřeinstalovával jsem,dopoledne mě kamera snímala a odpoledne přestala,ntb mám asi 4roky.Je pravda že někdy nefungovala, ale vždy jsem aktualizoval ovladač a jelo to dále.Zajímavé je ,že zmizela ikona ze Startu a proč by neměl být podporován HARDWARE když XP jsou zatím podporované?Najde se ještě někdo kdo by mě poradil co bych měl ještě dělat? Děkuji.

Tak jsem tu kameru zaktualizoval,byla to moje chyba .Omlouvám se všem kdo se snažil pomoci .Přeji hezký den.

Jirko, mám stejný problém, jak Jsi ji aktualizoval?Taky se mi tváří, že nemá ovladač a z acer Orbiam co jsem stáhnul to nejde.