» Poradna » Mobily

Orange Pi PC+ - Android

Dobrý den, omlouvám se jestli je netrefil kategorii ale to těžké. Jde o OS, o HW ale je to celé armované takže tak. Mam oneboard PC - Orange PI PC+ a potřeboval bych poradit kde stáhnout Android image OS...? Na jejich stránkách (orangepi.org) sice image je. Ale je špatná, zamrzne....není v ní web browser což by měl být v základu....Google v Aj prohledaný ...... nic.Předem děkuji za projevenou ochotu.

Odpovědi na otázku

Zkus silnější zdroj, nebo podtaktuj CPU. Pak je možnost vadného HW, nebo SD.

Power supply je naopak naddimenzovaný....Nejsu amatér. Mam 2 elektro školy. hW zavada to taky není. Unix šlape bez problému.Je to VADNÁ image!

neskúšal si niektorý z alternatívnych firmware?android; tronfy; beelink; zidoo

Já mám Orange pi win plus.Jede na androidu velmi slušně.Má ale své mouchy.Po nainstal.Androidu třeba 7.1 mi systém zaplní 90% SD karty ať má 16 nebo 32Gb a potom nemám místo na další aplikace třeba z Obchodu play.a instalaci aplikací na exter.usb neumím.PoradíImage mám odtud: https://drive.google.com/drive/folders/1PTLtKlgJ1f...

Mám už nějaké zkušenosti se svou Orange PI Win Plus. Spoustu míst na ztažení image a utilit pro nahrání SD karty a pod. Rád bych s někým pokecal přes mail skjiri@seznam.cz