Orange Light na ASUS rog strix B450F gaming

Zdravím,potřeboval bych radu,dnes jsem dal PC do kupy a při zapnutí se mi neroztočí žádný větrák v pc a na základní desce svítí oranžové světlo hledal jsem na internetu a že to je nejspíš problém s RAM tak jsem se zkusil přehodit do jiného slotu a stále se nic neděje.Nevíte prosím kde mám hledat problém ? Ryzen 5 3600,RX 5704GB 16GB ram DDR4 kingston predator 3200mhz RGB evga g3 supernova 550w deska asus rog strix 450f gaming case silentium pc ar3 armis..Na desce se rozsvítí logo + ramky taky svítí HDD se roztočí ale zbytek je mrtvý.

Odpovědi na otázku

Kde svítí oranžové světlo?Co debug ledky?https://ctrlv.cz/DlTyOtevřel jste vůbec manuál?Víte, že daná deska potřebuje pro fungování daného procesoru aktuální bios? Jste si jistý, že tam ten bios je nahraný? Jinak to nenaběhne!