» Poradna » Windows (a jiné OS)

Optimalizace pc

Dobrý den mohl bych vás poprosit o pár rad jak maximalizovat pc Cíl je mít stabilní nebo co nejvyšší fps ve hře csgo a gta5 Děkuji za každou radu Parametry meho pc : i5 4460Msi Gtx 960 2gb Kingston 8gb 1600mhz Ssd 128gb kingston Hdd 1 tb Zdroj crono 500w Zakladni deska asus Z85 gaming pokud by jste potřebovali nějaký parametr upřesnit tak stačí napsat děkuji za každou radu

Odpovědi na otázku

Radšej Seasonic 400W. A neplatí sa premýšľať o Skylake?

Já ten pc mám už půl roku nechci kupovat nový chci ho optimalizovat Přesně jak je psáno v nadpisu

Čo je u Teba optimalizácia? Pri Celerone a GTX 960 upgrade na i5? To ale máš. Alebo pri i5 a GT 710 prechod na slušnú GTX 960? To máš tiež. Ak nehráš spešl náročné hry, 8 GB snáď stačia. SSD máš, tak čo optimalizovať?

Mel jsem na mysli software jinak bych tento příspěvek dal do hardwaru

Do PC Ti nevidíme

No tak optimalizuj, optimalizuj...

A ak optimalizácia, tak software-ova. Vyhádž čo tam mať nemusíš, po spustení len to najnutnejšie

musíš zjistit co tě momentálně brzdí (CS neznám, v GTA skoro určitě grafika). Zapni si během hraní GPU-Z a přepni na druhou záložku, tam máš vytížení grafiky jako "GPU load". Pokud je na 100%, brzdí tě grafika, pokud níž, chtělo by to lepší cpu.

Nezdroj Crono?! Velmi odvážné!Pro hloupé zapařování výkonnější grafickou kartu, ale až po pořízení skutečného zdroje. Karta se musí vejít do skříně a ta musí být správně chlazená.Užitečnější by bylo se učit do školy, třeba jak se správně píší fyzikální jednotky. "Grambit" opravdu neznám a malé "m" == předpona "mili"...

Sestava vypadá slušně, ale bez rychlého připojení k internetu s rychlou odezvou to nebude zřejmě nic platné. Nebo se mýlím? ☺

Jak optimalizovat? Žádný software ti FPS nepřidá, spíš naopak. Jen zkontroluj, jestli ti v systému neběží věci, které tam nemají co dělat. Jinak všechny ty "optimalizační software" jsou jeden vedle druhého podvod, takže zapomeň na to. FPS jsou dány hardwarem počítače a případně nastavením parametrů grafiky.