Optimalizace PC pro hraní CS:GO.

Jak nastavit aby se cely pc soustredilo jen na CS:GO a me se zvedli fps. Díky za odpovědi.//Upraven titulek porušující základní pravidla poradny:"Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a jiné nicneříkající texty."//

Odpovědi na otázku

Že by vypnoutím všeho krom té hry?Btw stejnak ti to ale FPSka nezvedne.

A ak sú parametre PC? Aj keby si všetko "odstavil" (všetky zbytočné procesy), niektoré i tak budú musieť pracovať. A vyššie fps nezávisí len na "odstavení" procesov, ale i na pripojení, na grafickej karte, na RAM, na CPU.

Znizit rozlisenie a detaily.

Nic takového nepomůže. Náročná hra si vždycky vezme skoro celý výkon PC a pokud tam nemáš záměrně spuštěný jiný náročný výpočetní proces nebo ti tam neběží nějaký malware, tak nic jiného při běhu hry znatelnou část výkonu nebere. Jednoduše řečeno, pokud nesnížíš náročnost hry (nižší rozlišení, nižší nastavení grafiky), tak bez změny hardware není žádný způsob, jak navýšit fps.

Nic takového není možné. Pokud ti v PC neběží schválně nějaký jiný náročný proces, tak si hra bere vždy maximum, co počítač umí a žádným nastavením hře nepřidáš. Bez snížení náročnosti hry (detaily, rozlišení) nebo zvýšení výkonu hardware není jak fps zvednout.

Ked ti hra ide bez problemov, naco riesis nejake FPS. To nezvysi zazitok z hry.