OptimAccess a vzdálená správa...

Zdravím všechny! Naše firma uvažuje o používání programu OptimAccess. Abych software otestoval a zvážil, zda nám bude vyhovovat, stáhl jsem si Trial verzi. Vypadá dobře, ale jedna věc mi není jasná. Jak provádět vzdálenou správu (popř.nějaké hromadné vyhodnocování)? Vždy mám možnost provést nějaké to vyhodnocení pouze na dané prac.stanici. Zjistil jsem, že OA má ještě modul Remote Control, který ale v Trial verzi není. Bez něj to nejde? Nebo se dá OA nastavit podobně jako např. Hlídací pes - server a klienti?

Odpovědi na otázku

To tady asi nikdo vědět nebude. Co zeptat se u zdroje (výrobce)?

my to v praci pouzivame a muzu ho jen doporucite.Pomoci vzdalene spravy si muzes nastavit jednotlive stanice jak chces sam.Nebo jim priradis hromadny soubor(tam kam si ulozil nastaveni)a oni se budou ridit podle neho

No, ale mě právě zajímá jestli je k tomu potřeba ten Remote Access Control. Jak píšu - chtěl jsem vyzkoušet zatím jen Trial, ale tam ten RAC není. Jde mi třeba o sledování tisku na tiskárnách. Jde nějak nastavit, aby tyto údaje jednotlivé stanice zasílali někam na server? Nebo i pro toto je potřeba již zmíněný RAC?

no jasne