» Poradna » Notebooky

Optický zvukový výstup SPDIF

Dobrý den pořídil jsem si nový pořídil jsem si nový notebook Lenovo Y50-70 a má optický zvukový výstup SPDIF a potřeboval bych poradit jestli neexistující nějaký převodník na nějaký standardnější konektor typu 3,5 jack protože mi přes něj jede jeden program Traktor PRO 2 ?

Odpovědi na otázku

Tak ten jack zapoj rovnou do sluchátkového výstupu, na co převodník??

Nerozumim, normalni 3,5mm jack na zvukovy vystup ma prece ten NB take, ne? Proc proste nepouzijes ten?

Protože používá kradený Traktor PRO 2 a nemá tuchu, že je ntb má vůbec nějakou integrovanou zvuk.kartu a audio výstup.Případně soft od NI mu nabídnul jack vystup jako sluchátka.Což lze v softu prohodit jako hlavní výstup.

Ano mám ho kradený no a? Nemohl bys poradit ?

Uz jsme ti poradili v prvnich dvou prispevcich, tak proc na to nereagujes?Ten piratsky software, kdyz uz tedy vubec citis potrebu krast takove veci, netreba zminovat. Zvukovy vystup funguje nezavisle na nem.

A naviac, naco pouzivat SPDIF ked ho chces hned prevadzat na analog?Digitalny vystup sa pouziva prave preto, aby nedoslo ku ku konverzii na analog a teda strate kvality a ridanie sumu atd...