» Poradna » Ostatní

Optane

Dobry den, mam notebook hp spectre s ssd diskem o intelu, kde píšou 512 gb plus optane. Stahl jsem si aplikaci od intelu, ale ta pise, ze nevidi, zadny disk s podporou optane... Ve správci úložišť se na mě smeji dve jednotky, jedna je to úložiště které používám jako normální disk a pak neprirazenych asi 30gb (to je to optane)? Jak to udělat, aby ho ta aplikace od intelu taky viděla? Děkuji předem za radu.

Odpovědi na otázku

Kdo to instaloval ??? Řekl bych, že se to konfiguruje v UEFI před instalací Windows (jako cache, takže se nikde jako úložiště neobjeví) a pak se možná musí nainstalovat Intel ovladač.