» Poradna » Ostatní

Oprávnění souboruů

Dobrý den. Dnes sem si chtěl po delší době nainstalovat hru CS:GO. Všechny hry instaluji na HDD disk (SSD mám už plný) a tak jsem i na HDD disk chtěl nainstalovat CS:GO. Ale když jsem při instalaci dal pokračovat tak mi to napsalo:Při instalování hry Counter-Strike: Global Offensive došlo k chybě (chybí opravnění souborů) Nevíte někdo jak nastavit opravnění souborů???Windows 10

Odpovědi na otázku

Spustil jsi tu instalaci jako spravce? (Pravym mysakem)

Ano

Pokud máš systémový disk plný, přesměruj Program Files na druhý disk symlinkem.Pak si můžeš tyto starosti odpustit, protože pro systém se bude vše jevit jako dříve, ale místo bude "ubývat" na druhém disku.--------------------------------------Existuje na to dokonce "klikátko" https://foldermove.com/které vše potřebné "zařídí"...

Ok děkuji

Tak bohuzel asi nefunguje na W10.https://store.steampowered.com/app/730/CounterStrike_Glo... Operační systém: Windows® 7/Vista/XPJedine zkus najit nejaky navod na zprovozneni na netu.Mas nejnovejsi original toho CS?

Ano mám a díky moc