» Poradna » Ostatní

Opravná pomůcka SFC

Máte někdo zkušenost s SFC/SCANNOW-mně to hlásí na PC, nenalezeno. Dík

Odpovědi na otázku

čo nie je nalezeno? Píšeš ako maďar

V PC SCANNOW nenalezen

C:\Windows\System32\sfc.exeSpusti PowerShell, ako Správca. Okopči text do modrého okna: sfc /scannow

Ano, vždy když jsem to spustil tak mi to napsalo že to našlo chyby a že to nedokázalo opravit. A ať se podívám do logu. Ve výsledku PC se po této operaci choval stejně jako před ní. Nikdy mi to nijak nepomohlo.

Musíš se do toho logu podívat a nalezené chyby opravit ručně...

DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth - tento príkaz do Powershell nahradí sfc /scannow

Nenaslo ti to, protoze ti za sfc chybi mezera. /scannow je parametr