» Poradna » Programy

Opravná instalace WinXP Prof - nelze se dostat přes úvod

Po zavirování PC jsem nasadil beta verzi nového komplexního řešení firmy ESET, bohužel jsem nechal nastavené automatické odstranění zasažených souborů. PC byl úspěšně odvirován, ale 3 soubory zmizely, a já nevím jaké, protože výsledek se neuložil. CHci chybějící soubory dodat opravnou instalací, ale nedostanu se přes asi druhou či třetí obrazovku. Chcwe to heslo Administrátora, já jsem si naprosto jistý, že heslo bylo prázdné, čili jen jsem při zadávání hesla stisknul Enter. Ale když toto heslo dám do opravné instalace čili když odentruju prázdný řádek), tak se mi jen objeví opět tentýž nový řádek D:/Windows/ a víc nic. Co s tím?

Odpovědi na otázku

1. V naproste vetsine pripadu nejsou antivirem odebirany zadne uzitecne soubory, takze neni treba nic pridavat. Ono po odvirovani neco nefungovalo?2. Pokud mate prazdne administratorovo heslo, nefunguje leccos. Tento ucet musi mit heslo, jinak se dal nepohnete.

1. Po odvirování je nyní takovýto stav: jakoby se nabootuje, funguje myš, ale při poklepání na zástupce programů se nic ani nehne. Proto jsem chtěl udělat opravnou instalaci.2. Tak to je průšvih, protože nyní už heslo doplnit nemůžu.

A co zadat do uzivatelskeho jmena jen "administrator" (akorat si nejsem jist zda s velkym nebo malym "a") a heslo nechat prazdne? Neni pravda, ze ucet administratora musi mit heslo. Nemusi a pohnes se dal.

Právě tak jsem to měl a mám dosud nastavené: Jméno: Administrátor, Heslo: (Enter)

To je zvlastni. Melo by to fungovat. pouzivas diakritiku?

Fungovalo to dosud bez problémů, ale jen do nedávného odvirování. DIakritiku používám, ale ten Adminstrátor je tuším nabízený jako předvolba i s "á".