» Poradna » Ostatní

Oprava tiskárny HP laserjet 6l ano-ne?

Zdravím, začala mi blbnout tiskárna HP, vytiskne černou stránku, a divně u toho bzučí, myslela sem že je to zadřeným tonerem, vyměnila sem, stále bzučí a černě tiskne, tak sem ji rozdělala jestli tam děti neco nehodily a nic. Manžel mi tvrdí že opravovat ji je zbytečné, že je stará, ale tiskla kvalitně a relativně i levně, říkám si že to muže být jen hovadina. má to cenu nest ji ještě do opravy? děkuji

Odpovědi na otázku

Nie, kúpte novú, sú lacné. Manžel má pravdu.

"je stará, ale tiskla kvalitně a relativně i levně"....... ono opravdu časem vše doslouží..... Mám asi 30 let staré boty. Jsou ošoupané, prodřené a potřebovaly by podlepit.... Myslíte si že to mám dát do opravny to podlepit, když byly dobré, byly v té době levné ale oprava teď by stála asi trojnásobek toho co stály v té době nové...... Asi tak ta otázka vyznívá - a je jedno jestli to je tiskárna, pračka, boty nebo cokoliv jiného.....NÉ NĚKTERÉ VĚCI JE PROSTĚ POTŘEBA VYHODIT A KOUPIT NOVÉ - je menší spotřeba toneru, lenější provoz i co se týká energie, navíc je záruka a dokonce po záruce je dostupnější přístup k náhradním dílům.....

jenže, nevím jak u naseru, ale inkoustovky dříve možnost tisku s jednou kazetou vloženou, po novu s novým soft kvérem , nutné obě a s náplníTož rači starů, tu už znám, s manýrama. Ale stop aktualizacím.

Hlavně si nekupujte Canon s kurvítkem, který po záruce umře, ale nějaký tankový systém doplňování nebo laser pokud to stačí černobíle.https://www.czc.cz/porovnat

Mám tlačiarne Canon, 5 a 8 rokov, žiadne kurvítka nemajú, asi ich tam zabudli dať, čo?

Spíš naprogramovat. Vivat B200.

díky, mám 2 a obě nefunkční, tak mě to trošku štve. poohlednem se po druhé

snad po třetí Pro změnu značku pod B, jsoi chváleny

https://www.czc.cz/porovnatAni jsem se neptal gůgl nabídl

Nejspíš přidřený motorek zrcátka laseru.

Pokud vyjizdeji cerne stranky z tiskarny, znamena to, ze na nabijeci valecek OPC se neaplikuje vysoke napeti. A pokud jste vymenila toner a presto zavada pretrvava, bude nejspis problem s VN zdrojem. Jestli je bzuceni vyssi frekvence nejspis bude nekde svod VN napeti na zem (coz ma prave za nasledek nenabijeni OPC a vyjizdeni cernych stranek). Pokud je pricina zavady situace, kterou uvadim neni dobre tiskarnu pouzivat. Muzete "odpalit" VN desku a oprava se nevyplati. Takhle to muze byt "malickost", ktera se da vyresit bez vymeny dilu.Rad Vam tiskarnu zkusim dat zadarmo dohromady. Jsem z Karlovych Varu. Jestli mate zajem uvedte nejaky kontakt.