Oprava poškozené patice (socket intel 1151)

zdravímporadí mi někdo,,nějaký servis na opravu poškozené patice pro cpu?případně cena opravy?děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Není. Patice se neopravují, maximálně tak vyměňují, ale pochybuju, že najdeš někoho, kdo by se tím zabýval.

Za vymeny velkeho BGA cipu se uctuje kolem 1000kc, (plus samozrejme cena matrose - cipu). U patice to bude podobne. Takze to nema smysl pokud to neni deska co ma letet na mars a bude lepsi si sehnat jinou funkcni

MSI Z370 SLI PLUSta asi nemá smysl opravovat.......

Za dvojku z aukra, za trojku nová... cena opravy reálně tak 2000,- ... Já bych do toho nešel...

A pokud tam nemá vyloženě nějaký přímotop i7/i9, tak může koupit nějakou nižší levnější desku (B360) a má za cenu opravy novou desku. Stejně už určitě zjistil, že taktování žádný smysl nemá.

Nechával jsem si je měnit tady: http://www.hwservis.cz/kontakt

Ještě mu napiš, kolik cca ta sranda stojí.

Můžu doporučit Perun - na Aušusu první revize Z170 ROG (problémový ikdyž jsem tam dal tu plastovou ochranu), dodal jsem socket od Foxconnu, stálo mi to 1.500,- a ta deska jede dodnes