» Poradna » Windows (a jiné OS)

Oprava pc

Donesl jsem si pc a když h zapnu tak mi svítí červené taková žárovka vedle hdd nevíte co to může být dekuji

Odpovědi na otázku

Tak ho zase odnes k reklamaci.

Koupil jsem si ho od kolegy chvilku jel a pak ne já bych si to spravil kdybych věděl co to mu je

Když budeš vědět, že máš zanícený slepák, také si ho spravíš sám, aniž bys o tom něco věděl?

No když LEDce říkáš "taková žárovka", tak to raději dej někomu, kdo tomu rozumí. To bude pro tebe i přes rady odsud na dálku neopravitelné.

"Zelená žárovka" je rozbitá - vyměň "červenou žárovku" za "zelenou žárovku" a je to...... Jen by mě zajímalo kolik ti je a jaké máš zkušenosti se servisem PC - kromě toho že umíš zmáčknout tlačítko "power"

Dolej olej po rysku.

A máš s tým problém ? Mne svieti tam asi 8 červených žiaroviek / ale sú to LED a nie 120W tepelné zdroje ako si myslíš/ ! Nemaj obavy to základové dosky občas robia.