Oprava LCDčka a technický pojem opravy

Zdravím a na potenciální znalé se obracím s dotazem na jeden ( pravděpodobně ) technický pojem.Víte někdo, co to znamená, že na LCD displeji bylo provedeno ,,ZSNP"?Díky

Odpovědi na otázku

Neznamená to nic. Není to žádný oficiální technický pojem. Nejspíš nějaká interní zkratka servisu.

SNP vím, SlovenskéNárodníPovstání, neexistuje nějaký závod, kde opravují s názvem ZSNP?> Legrace: ZnovuSestavníNovéhoPanelu.

Ale kdež, je to ZnovuSestaveníNefungujícíhoPanelu!

Bez legrace ... Závod SNP existuje,http://www.zsnp.sk/genPage.phplen tam LCDčka asi neopravujú:)

Na to se zeptej v tom servisu. Není to žádná standardní zkratka.

ZSNP je běžně používaná interní kratka ve výrobě a opravách elektroniky. Jedná se o slovní spojení "Závada se neprojevila". Tuto zkratku používá oddělení repasů. ☺

Určitě to ví ten, kdo to napsal/podepsal. Vážně je takový problém ráno zvednout telefon a zeptat se přímo autora?