» Poradna » Mobily

Oprava Lcd displeje u samsung galaxy a7 2018

Zdravim,Stala se mi takova neprijemna vec. Spadl mi telefon a praskl displej. O to nic uz jsem si koupil i novy displej a dal to opravit kolegovi. No a co se nestalo? Prisel za mnou s tim ze to vratil do puvodniho stavu a jak to vymenoval tak si vsiml, ze se mi u toho padu servali piny a nejde tam nacvaknout novy displej. Takze tedka mam telefon kde nefunguje dotek a ma praskly displej. Chci to dat do servisu samsung, ale nejdriv bych potreboval zjistit, zda piny se daji nejakym zpusobrm pripajet nove, nebo budou muset menit celou desku, potom by byla oprava drazsi nez telefon. Diky za rady.

Odpovědi na otázku

To ti kolega pěkně kecá, evidentně to serval sám, když se v tom rýpal. Tohle pádem neupadne.