» Poradna » Notebooky

Oprava laptopu druhým laptopem?

Dobrý den,mám problém a potřebuji poradit. Je možné nějak změnit nastavení jednoho počítače druhým počítačem? nějak je propojit a opravit ? V BIOSu jsem omylem nastavil grafickou kartu, která na mém notebooku nefunguje ( místo integrované jsem nastavil dedikovanou ). Na obrazovce se nic neobjevuje, je neustále černá, ale můžu slyšet pípání při stisku kláves ( asi jsem se dostal do biosu i přes černou obrazovku ) Nějaké rady? prosím.

Odpovědi na otázku

Co třeba zkusit clear CMOS? Aby se BIOS vrátil do výchozího nastavení.

Ne, to fakt nejde. Ale můžeš přece zresetovat BIOS.