» Poradna » Windows (a jiné OS)

Oprava L3 cache U AMD pro W11

...Je venku v všech okruzích Insider.Vyzkoušeno a funkční.Pokud se někomu nechce čekat do příštího týdne...

Odpovědi na otázku

Dokud jsem si nepřečetl, že je tam chyba, tak jsem o tom půl roku nevěděl a propadu výkonu si nevsiml

A zdaleka nejsi sám:) W11 jako takové jedou jako po másle a pocitově jsou rychlejší jak W10.Ono také problém s L3 se týká převážně multiplayer her.A pokud má někdo 100 fps těžko pozná že má 80...

btw: Nejen, že ta opra oprava tu latenci a přiřazování procesů jádrům nezlepšila,, ale ona ji ještě zhoršila a teď je ta latence cca dvojnásobná než před opravou. Příští týden by měla být oprava opravy

Bože. řeč byla o záplatě v Insider kterou může stáhnout každý a z Insider zase klidně odejít...V úterý dorazí i na ostatní PC a ve čtvrtek bude další oprava od AMD na prohlém s jádry,Hello Windows Insiders, today we’re releasing Windows 11 Build 22000.282 to Windows Insiders in the Beta and Release Preview Channels.This update includes the following improvements: We fixed an L3 caching issue that might affect performance in some applications on devices that have AMD Ryzen processors after upgrading to Windows 11 (original release).

Build 22000.282 na Beta kanále má L3 cache opravenou. Otestováno na Ryzen 59ooX. V úterý 19.10. vyjde jako oficiální update