» Poradna » Notebooky

Oprava CPU větráku

Zdravímchtěl bych se zeptat jestli by nebyla možnost nějak promazat ložisko CPU větráku. Notebook mi začal divně hučet, ale od prachu je vyčištěný. Neví někdo, zda je možnost promazat ložisko nějakým speciálním olejem nebo přídavkem. Cena v servisu za opravu a výměnu dílu by mě stála 1900,- a to se mi moc nechce dávat, když při nejhorším můžu objednat nový někde na eBayi za 200,-.Notebook: Acer Aspire 5 A515-51g-51mnDíky předem za rady

Odpovědi na otázku

Vylítaný větrák můžeš mazat do zblbnutí a stejně se časem zastaví úplně. Objednej nový a vyměň ho.

Mazání nepomůže, protože ložisko je prostě vydřené. Sežeň si nový větrák.