» Poradna » Programy

Oprava *.avi (Xvid) něčím jiným než DivxFix

Vypli proud. TV pořad, který jsem právě nahrál až do konce (chyběly jen závěrečné titulky) ale nelze přehrát. Tento file pokažený při vypnutí proudu dává při pokusu o přehrání na několika různých Playerech hlášky vždy něco jako: "avi XviD soubor není podporován"Lze to nějak opravit? (Například *.asf či *.wmv lze opravit pomocí Asf Tools, ale *.avi (XviD) nevím čím opravit. DivxFix nezabírá).

Odpovědi na otázku

Avimedic (freeware).

Tak jsem se konečně dostal k opravování: Avimedic bohužel nelze použít, protože ten je jen na opravu filů, poškozených při stahování z p2p: potřebuje k opravě jiný file (poškozený na jiném místě) nebo pomoc od někoho, kdo má nepokažený file o pošle informace k opravě.

Zkus použít All Media Fixer

Soucasti K-Lite Mega Codecpacku je i nejaky tool "avi fixed" ktery by mel opravovat. Nevim jestli samostatne pujde spustit, ale mel by jit. tak jsem ho nahral sem: http://nargon.mysteria.cz/soubory/avifixed.zipZkuste to :)

divfix

Prehravac AllPlayer si to doopravi sam - pokud to pujde. Jinak zkusit prehrat treba v mplayeru (neplest s media playerem) nebo VLC playeru.