» Poradna » Mobily

Opožděný zvuk od obrazu

Dobrý den, stáhla jsem si film, ale bohužel se rozchází zvuk od videa. Nejdřív jde zvuk a pak herec otevře ústa. Jde to nějak vyrovnat? Nechce se mi hledat a stahovat další film s touto nástrahou. Poradí mi prosím někdo.Děkuji

Odpovědi na otázku

záleží na tom v čem to přehráváš, třeba VLC má v nastvení posunutí zvuku jak do + tak do -

pouštím to na tv před HDD

Iná možnosť - v Avidemuxe je možnosť posunu zvuku (vpred i vzad v ms) - nechá sa Copy zvukovej stopy, Copy video a len sa posunie zvuková stopa o x ms vpred - vzad.Upozornenie: ak je to video v h.264 - nepoužívať Avidemux 2.5, ale Avedemux 64-bit 2.6! Ten totiž už pracuje i s týmito video formátmi....

Tak jsem si stáhla tu novější verzi. Natáhla film, ale neumím posunout ten zvuk. Je to v angličtině a nevyznám se v těch všech zkratkách. Poradíte mi prosím? Děkuji

Hlavně napřed zjisti o kolik je třeba posunout.Kontejner nech původní, u videa nech "copy" a u zvuku musíš konvertovat, klidně do toho samého, a v okýnku si nastav ten posun a dej uložit jako. To je vše.

díky za radu. Bohužel se v tom vůbec nevyznám . Napsal byste mi prosím email, abych Vám mohla postal print-screen? A Vy byste mi pak nějak vyznačil, co kde mám změnit. Šlo by to takhle? Prosííím

Screen nahraj na nějaký hosting a odkaz dej sem.

Tady máš návod i s obrázkama. V případě potřeby využij google překladač!

jsem zmatená jak Goro před Tokiem

Print screen můžeš poslat i sem, ale z toho se toho moc nepozná. Zvuková stopa může mít jinou délku, ale přesto může být správně synchronizovaná - jen třeba začíná o něco dřív. Podle toho je pak potřeba ji posunout nebo prodloužit. Už to tady taky bylo (český zvuk byl z verze se zkrácenými úvodními titulky). V každém případě musíš zkontrolovat synchronizaci všech dialogů, nejen prvního a posledního. Možná pro tebe bude opravdu jednodušší stáhnout verzi která sedí.