Opožděná reakce ve hrách

Dobrý den, mam problém, že ve hrách když se chci například otočit, nebo vyskočit, tak všechno probíhá s odezvou minimálně tak 300ms :( singleplayer hry se s tim dají hrát, ale je to děsně otravný a v nějakých starých hrách tohle nemám, ale třeba v Counter Strike 1.6 co jsem zkoušel je stejný problém :( Třeba Mafia II na full nastavení ve full HD jede 25fps a ta odezva tam je... Jediný co mě napadá, je slabá grafická karta, ale měl sem o hodně slabší a hrál jsem podobné hry s několikanásobně nižšími fps, ale odezva nebyla... Grafickou kartu mám nVidia GT 545 tak se ptám, jestli je to opravdu tou kartou. Jinak procesor i5-2500 3,3Ghz RAM 4GB a základní deska bůh ví jaká, měla by se jmenovat Chicago :/

Odpovědi na otázku

Já bych sázel na nedostatečný výkon gr karty nehledě k bůhvíjaké desce s pochybným názvem Chicago.
http://www.videocardbenchmark.net/gpu.php...

Díky, takže už mam vybráno :D asi budu volit nějakou z těchto: MSI GTX 560 OC ; Asus ENGTX560 Ti DCII/2DI/1GD5 nebo nějakou podobnou... jsou snad lepší za tu cenu? Navíc jsem je našel v aukci tu pvní za 2174,- a 2.) za 3550,- a v tom testu si tyhle vedly celkem dobře, myslim :D

Dobrá volba karty,ale loterie nákupního střediska.
Já preferuji pouze nové věci.

Intel IPISB-CH2 (Chicago). ;o)
Oni tomu davaji tahle vesela jmena..

Jestli je to grafikou overis snadno. Stahni veskere graficke nastaveni na NONE nebo LOW (nebo proste to nejnizsi co tam je). A jestli to bude delat stale, tak to grafikou neni. A jestli to delat nebude, tak to grafikou bude. Pak bud kup vykonejsi grafiku, nebo si pohraj s nastavenim a zjisti s jakym nastavenim to jde hrat normalne a da se na to koukat a to pouzivej.

teď jsem to ozkoušel znovu v Deus Ex: Human Revolution a na max detaily všechno zapnuto full HD něco přez 20 fps a na minimum přez 70 fps a to opoždění narůstá tak nějak rovnoměrně s fps. Singleplayer se tak nějak dá hrát, ale hardcore multiplayer :D v žádnej hře prostě nejde hrát nějak dobře. Ale podle toho, co mam odzkoušeno to fakt ukazuje na tu grafárnu...

Tenhle inputlag často způsobuje vertikální synchronizace (vsync)... zkus ji v těch hrách vypnout a nezapomeň se podívat jestli ji nemáš vynucenou v ovladačích.

S vypnutou V-sync je to myslím o malilinko lepší asi tak o 5% :D ale tohle spoždění neni poznat, když mi hra jede tak minimálně 130 fps... Prostě ty starý pařby, až na CS 1.6 teda, no, nwm... Myslim fakt podělaná grafárna, kupoval sem celej herní comp a moc jsem se v tom nevyznal, ale bylo tam napsáno, že rozjede všechny dnešní hry... debilové! :D a ke grafárně napsali jenom jméno a že má 3BG paměť... nešla mi nikde vygooglit, tak jsem ten comp prostě koupil... a .... nejede tak jak by měl no :/ celkem stál asi 18 000

Zkus nám rozepsat komponenty sestavy a nakonec tu zlodějskou firmu která tohle nabízí.

Kupoval jsem ho před půl rokem a teď je tu už jenom v bazaru, ale fakt tu byl za 18 000 novej... http://www.alza.cz/hp-pavilion-elite-hpe-h8-... ... Já ho kupoval jinde xD ale přesně stejnej, jenom o 2 000 levnější a další litr slevu na obrazovku...

To je přesně to jak hodně známé společnosti využívají své reklamy.Dokáží prodat i neprodejné.
Tohle by si nikdo kdo pc fandí a trochu rozumí nedovolil sestavit a prodat jako super herní sestavu,protože už by nikdy nemohl v klidu spát.Beru to podle sebe,ale jistě nejsem sám.

jaký máš monitor ? myš ? protože na tom to taky závisí, poslední dobou jsou třeba IPS monitory na tom výborně s rychlostí vykreslování, ale odezva na pohyb tam může být nepříjemně dlouhá, vykresluje sice 15 ms obraz, ale má zpoždění třeba půl sekundy než to projde obvody monitoru, taky by příčina mohla být v kabelu nebo kominukačnim nástroji (multiplayerová pařba)

jinak poznámka ke grafikám: netrpělivě se očekává příchod GeForce GTX 680-670-660
pak grafika GT 545 je low end a pozor na grafiku MSI GTX 560 - ti hodně odcházení, radši vol
GTX 560ti od jiného výrobce (alespoň podle toho co se píše na fórech)