» Poradna » Web a internet

Opětovné použití emailové adresy gmail

Dobrý den, obracím se na vás s nestandardním dotazem. Nevíte někdo, jestli když úplně zruším účet google, jestli bude potom možné emailovou adresu s tímto účtem provázanou znovu použít? Např. mám google účet s adresou adresa@gmail.com a nadobro ho zruším. A potom budu chtít vytvořit nový účet google na stejnou adresu adresa@gmail.com. Půjde to nebo bude adresa navždy nedostupná?

Odpovědi na otázku

Mám dojem, že to nebude možné.....I keď bol účet zrušený, záznam o použitom mene je stále v úschove serveru a server nepovolí rovnaké meno, predtým použité....Toto sa povolí asi až po nejakej dobe (neviem, ale mám dojem, že až po roku).

To bych právě potřeboval vědět, za jak dlouho to bude možné.

What happens when you delete your Gmail addressYour Gmail address can't be used by you or anyone else in the future.

No - a má to i jasne napísané....Google asi dôsledne chráni bývalé adresy.... aby sa nezneužili...

Do háje...Každopádně děkuju

Ne, to zcela logicky není možné z bezpečnostních důvodu. Lidé mají na Google účet navázané různé služby a není možné, aby si někdo založil účet s názvem, který někdo jiný zrušil, aby potom dostával jeho maily. To by byl bezpečnostní kiks jak prase :) Ale nějak nechápu, co bys zrušením a znovuzaložením účtu chtěl docílit, nenapadá mě žádné smysluplné využití takové operace :)

Třeba ho na G+ zabanovali za porno. V květnu mi napsali email že jsem měl v profilu veřejně porno A ještě jednou zrušíme vám účet. Při tom šlo o pouhý gif obrázek, holka rozevírající blůzku jdouc v dešti. Ani to nešlo vložit.