» Poradna » Programy

Opět GTA3 + crack NOCD

Mám dotaz ohledně použití cracku NOCD ve hře GTA3. Hudební cd (disk2) zkopíruji do složky "audio" soubor gta3.exe překopíruji stáhnutým crackem. Po spuštění hry se přehrajou videa (se zvukem) a místo aby se mi objevila nabídka (nová hra ...), tak vypisuje chybové hlášení : vložte prosím disk2 nebo zmačkněte ESC (nebo tak nějak, ale smysl je stejný) a dál mě to nepustí. Když ve složce "audio" smažu soubor sfx.raw (velikost kolem 77MB) nebo soubor sfx.sdt, případně oba, tak hra je sice hratelná ale úplně bez zvukových efektů. V nastavení zvuku je něco jako: NO AUDIO HARDWARE. Nevíte někdo v čem je chyba?P.S. Prosím neposílejte odpovědi jako Projeď si poradnu, protože se to zde už řešilo tisíckrát atd.,protože nejdřív jsem odpověď opravdu hledal kde se dalo, avšak bezúspěšně. Těm ostatním předem děkuji

Odpovědi na otázku

Mám stejný problém, proto bych byl rád, kdyby se našel někdo ochotný pomoct.