Operační paměť RAM

Zdravím , chci ze zeptat jestli jde dat a zda by to fungovalo , kdyby se dali do počítače dvě různé operační paměti a to různé jak frekvenci tak i značkou . Předem díky za odpověď

Odpovědi na otázku

Ano i ne. Co být trochu konkrétnější, aby se dalo odpovědět pořádně?

Tak třeba DIMM DDR4 8GB 2133MHz CL14 KINGSTON HyperX FURY a ADATA AX4U300038G16-SRG

Teoreticky ano. Vždy ale pojedou podle té horší. Takže z 3000 MHz budeš mít stejně jen 2133 MHz. Možná trochu více, podle toho, jak moc dobře půjde ta horší přetaktovat, ale 3000 MHz z ní určitě nedostaneš.

Fungovat by to mohlo, ale takhle těko říct. Jedna je 2,1GHz, druhá 3GHz... Stejně se ti oříznou na to co umí cpu.. ale proč si zadělávat na problémy a nekoupit 2 stejné ?