» Poradna » Web a internet

Operace byla zrušena z důvodu omezení platných pro tento počítač. Obraťte se na správce systému." Ja

zkoušel jsem i fix od micsoftu a nic

Odpovědi na otázku

Dík za info. Mě to nedělá. Jestli máš nějaký problém, tak polož otázku.

z outlooku chci spustit odkaz a napíše mi to tuto hlášku zkoušel jsem mnoho nastavení a dělá to pořád - včetně fixu přímo od microsoft, nevíš čím to je ?

V nastavení Outlooku snížit úroveň zabezpečení.Varování!!Spouštění/otevírání čehokoliv přímo z emailu, je nejrychlejší cesta, jak si nakazit OS.

Dík

A obrátil jsi se na správce systému?

v počítači občas pod obrázky se objeví tato věta\chyba-operace byla zrušena z duvodu omezení platných pro tento počítač.Obrátit se na správce systému.

Já jsem to vyřešil nastavením výchozího prohlížeče internetu na Maxthon s jádrem IE 11. To proto, že jsem ve Win 10 odpráskl MS Edge (běžně používám Moz.FF a jako náhradu za IE tedy výchozí Maxthon - vše portable)Spokojenost