» Poradna » Web a internet

Opera nepamatuje si cookies a přihlašovací údaje

Dobrý den,nainstaloval jsem poslední verzi Opery jako náhradu za prohlížeč Maxthon,bohužel při každém zapnutí řeším opakované přihlašování do Gooogle ,odklikávání souhlasu na stránkách s cookies atd jako by po každém vypnutí došlo ke kompletnímu vymazání, procházel jsem nastavení ,ale vše vypadá že je OK .

Odpovědi na otázku

Jestli myslíš ten šedý pás dole, co zabírá někdy až 1/4 obrazovky, tak to není tím, že by si prohlížeč nepamatoval cookies.To je nařízení EU, aby nás každá stránka upozorňovala, že cookies používá.

A při přihlášení na youtube pokaždé pročítat a odsouhlasit "Připomenutí ohledně ochrany soukromí; YouTube, společnost Google" proč třeba Firefox nebo výše zmiňovaný Maxthon toto nedělá??