» Poradna » Programy

Opera mini apod pro notebook

Zajima mne zda existuji pro pocitac webove prohlizece, optimalizovane pro omezeny datovy prenos, jako to maji prohlizece v mobilech.

Odpovědi na otázku

Google tohle chystá do příští verze Chromu (teď je v48) ... takže od verze 49 to bude umět ... tuhle funkci měla kdysi i Opera, ale momentálně asi nefunguje, leda zkus sehnat Operu ve verzi 12.17 ... to byla tůším poslední, co to uměla ... i když ... teď to koupili Číňani, takže bych asi data moc přes ně netahal

Ale prda, používám i novou operu a dáš akorát menu a zvolíš opera turbo. To se ti zaškrtne a jedeš.

Pripadne se daji povypinat/filtrovat obrazky, reklamy, flash, otravne/zbytecne skripty 3. stran (reklama, smirovani atp)...