» Poradna » Programy

Opera a html soubory

Zdravím, mám problém se zobrazováním ikon u html souborů u opery (a tomu podobných -mht...). V systému se mi u html souboru zobrazuje taková ta "neurčitá ikona". Operu používám v nejnovější verzi. Můžete mi, prosím, poradit, jak tam vrátím ikonu html souboru opery?
Děkuji, bob

Odpovědi na otázku

Skús na tú "neurčitý ikonu" pravým-otvotiť v programe-vybrať predvolený, vyber operu a malo by to potom fungovať. Nezabudni aby si mal voľbu " Na otvorenie týchto súborov vždy použiť vybratý program"

Postup jsem vyzkoušel, bohužel je neúčinný. Pořád tam zůstává ta "neurčitá ikona".