» Poradna » Programy

Opera 9.51b1 for Windows Mobile

zdravim vsechny, chtel jsem vyzkouset Opera 9.51b1 for Windows Mobile na zarizeni PDA ASUS A639, ovsem instalace po nakopirovani a spusteni se ani nehne,OS je VM5,ma nekdo s timto zkusenost? dik zy odpoved

Odpovědi na otázku

je to verzia určená pre Asus mobile devices ? neviem ako táto nová verzia,ale predošlé verzie mali rozdelené inštalačky pre konkrétne podporované PDA/Smartphony podla typov a výrobcov.Keďže opera mobile nieje na rozdiel od desktop verzie freeware,tak ma nové verzie zatial nejak nezaujímajú,ale skontroluj si pre istotu,či chyba nieje naozaj v nekompaktibilných inštalačných súboroch pre konkrétne Asus zariadenie

Asi nee,v teto verzi Opera nerozdeluje podporovane PDA podle typu a vyrobce, verze 8.6 mi ale jede bez problemu, kolegovi na PDA s OS VM6 jede bez problemu, tady je ke stahnuti
www.opera.com ...

rekl bych, ze to tam asi nedostanu, uz jse to nekdo instaloval na VM5 ?