OPERA - presmerovanie na iny disk

Prajem prijemny den,

Mam disk rozdeleny na viac oddielov. Systemovy disk je len pre system a programy. Dokumenty, obrazky, foto ... ukladam na iny oddiel. V pripade "pruseru" obnovym system z binarneho obrazu a nepridem o data.

Pouzival som IEE7 a Favorites, Cookies, History, Temporary Internet Files mam presmerovane na iny oddiel (Data).

Presiel som na OPERU a neviem presmerovat ukladanie jej dat na iny disk. Jedna sa hlavne o Zalozky (bookmarks) ale najlepsie vsetky data (cookies, cache, history ...)

Nenasiel som "cesty" zapisane v Registry, ani v "ini" suboroch OPERY.

Poradi niekto ako to vysvetlit OPERE ?

P.S. zabudol so sa, obnovil system disk a zalozky su v cudu.

Odpovědi na otázku

Do adresniho radku dej prikaz: opera:config

a zaskrtni vse. Tam uz to pak najdes....

Abox : moc Ti dakujem. Je to uplne perfektne !

S PC mam dost skusenosti, ale s Operou zacinam. Tento "opera:config" je bomba, MS sa musi este hodne ucit. Tam sa to takto jednoducho neda - pochvala Opere.

Este raz diky, odpoved rychla a perfektna (pri tom upne kratka).

Bude sa dat niekedy odpovedat aj cez "zive.sk" ?

Ani na desat pokusov som neuspel, vzdy som bol v inom vlakne.
Jedine cez "zive.cz". Trva to uz dva tyzdne.