» Poradna » Web a internet

Opera - pomalé načítání i vypínání

Dobrý den,poslední dobou (cca 1 až 2 týdny) se mi prohlížeč Opera ukončuje (ale i startuje) neobvykle dlouho- chování se projevuje točícím se kolečkem u šipky myši- po vypnutí opery se kolečko točí třeba 5, 6 sekund. Asi se ukládá relace, ale dříve to takto dlouho netrval, pokud vůbec. Kolečko se často protáčí i během prohlížení internetu ( třeba změny záložky). Z počítačem se dá normálně dělat. Mám podezření že to dělá od verze 42, ale jisté to není. Zkoušel jsem nastavovat nové technologie (předvídat akce uživatele..., odložit načtení obsahu listů...), ale bez výsledku. Jiné prohlížeče (a další programy) to nedělají.Má prosím někdo podobné zkušenosti z Operou?Díky"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."

Odpovědi na otázku

Menu -> Další nástroje -> Vymazat data o prohlížení. Pokud nemáš uložená hesla, tak smaž všechno.Zkus a uvidíš. Pokud nepomůže, tak to přeinstaluj.