» Poradna » Počítačové sítě

Openwrt - TP-LINK Router

Dobrý den, půjdu rovnou k věci.Nedávno jsem se rozhodl nainstalovat na router TP-LINK TL-WR740N v4 systém Openwrt.První reakce byla opravdu skvělá. Rychlost při používání NASU se rázem zvýšila a ping se snížil celkově dokonce o 2 ms. Poslední dobou však pozoruji, že při vyšším počtu klientů již internetové připojení nefunguje tak rychle. Zahlcením pásma to ale není a i ping se nezměnil.Chtěl bych se tedy zeptat, zdali je to prostě normální vzhledem k použitému HW routeru nebo by router s originálním FW skutečně mohl routerovat rychleji ?PS: Openwrt je stále čistá instalace.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Je to normalne.

cim vice uzivatelu najednou pouzivat internet, tim pomalejsi pro vsechny