» Poradna » Programy

Openweb mail - ulozeni odeslanych mailu

Zdravim,
pouzivam postovni program Thunderbird, do ktereho se mi stahuji prijate zpravy prez POP3 rozhrani z weboveho openwebmail. Je nejaka sance jak jednoduse nacist, nebo ulozit i odeslane? Chci zmenit poskytovatele weboveho prostoru a tedy i emailu a potrebuji nejak jednoduše všechny odeslane zpravy zazalohovat. V Openwebmail jdou ulozit cele slozky, ale jen jako prosty text, to mi nevyhovuje. Napadla mi jen jedna moznost, všechny odeslane zpravy preposlat na jiny email a tim padem se mi stahnou do Thunderbird jako prijate.
Pokud ale nekdo znate lepsi reseni, predem dekuji za navrhy.

Odpovědi na otázku

neviem ako thunderbird ale počtové programy s ktorými som doteraz pracoval(expres, ms outlook, live mail, windows mail , incredi mail) umožňujú odosielanú poštu ukladať do zložky odoslaná pošta

Ano, odeslane se ukladaji do slozky odeslane, ale me jde o to ulozit maily ktere byly odeslane z weboveho rozhrani, ty se automaticky nestahnou do postovniho programu, nebo existuje nejaky, ktery stahne vsechny slozky do pocitace?

A přesunout ty maily např. do složky doručená a poté načíst poštovním programem, nejde?

To slo, diky za odpoved.

Pres POP3 to nejde, musis pouzit jiny protokol napr. IMAP. Ale je otazka jestli mas vubec tu moznost.

Udelal jsem to tak ze jsem na Openwebmail presunul odeslane zpravy do prijatych, ty se mi nacetly do postovniho programu v pocitaci a tady uz jsem je opet presunul do odeslanych. Diky za rady.