» Poradna » Programy

OpenOffice - Podmíněné formátování

Dobrý den.
Prosím o pomoc s vytvořením podmíněného formátování v OpenOffice (tedy v Calcu).

V buňkách H2-H11 je pomocí kontroly vstupních dat vložen rozevírací seznam, nabízející několik možností. Zároveň jsou buňky H2-H11 podmíněně formátovány (v závislosti na možnosti vybrané ze seznamu).

Rád bych docílil následujícího:
Bude-li alespoň v jedné z buněk H2-H11 (tedy klidně i v několika z nich, či dokonce ve všech) vybrána možnost "pozdní příjezd řidiče", chtěl bych, aby buňka B2 zčervenala.

Předem díky za každý dobrý nápad či radu.

Pro lepší představivost - zde je odkaz na konkrétní tabulku:
www.uloz.to ...

Odpovědi na otázku

zkus se zeptat na fóru na openoffice.cz - tam mi v tomto ohledu dobře poradili už několikrát.