» Poradna » Programy

Open Office

Zajimalo by me zda nekdo nevi, zda muze Open Office pouzivat zdarma i statni instituce nebo je to zdarma jen pro soukromniky jako je tomu u Soft 602.

Odpovědi na otázku

Dival jsem se, ale nejsem z toho moudrej, oni se tam odkazuji na nekolik licenci a cist podrobne vsechny licence se mi nechce a navic se obavam, ze bych pravnickym vyrazum obsazenych v jednotlivych dokumentech ani nerozumel. Potreboval bych nekoho, kdo stejny problem uz resil.

No ja jsem to vyresil, tak ze mi sef podepsal papir, ze prostudoval licencni podminky a souhlasi s pouzitim na nasem urade  , asi nic moc ale mam klidnejsi spani pako

V tom je ten problem, sef chce, abych pokud si nebudu 100% jistej, ze muzeme OpenOffice mit na PC, je odinstaloval.

Zdravim, trochu som pozeral FAQ na strankach OpenOffice, a nasiel som nasledovne:Are OpenOffice.org binaries legal for commercial use? Yes, you may use OpenOffice.org binaries (the usable application) for commercial use. Please go to our download page to find the latest releases. Back to main question pageBack to top http://www.openoffice.org/FAQs/faq-licensing.html OpenOffice.org umoznuje pouzivat OpenOffice na komercne ucely, myslim, ze by nemal byt problem ho pouzivat aj u vas. Myslim.Boris.

Vzal jsem do ruky příručku vydanou s PC WORLD 11/2002 a v ní je hned na začátku psáno, že OO je volně k použití jak doma, tak v kanceláři.

No jo, kdyz ja ale tomu PC Worldu moc neverim.

Pokud to někoho zajímá, tak čeština pro OpenOffice je k mání tady

Ten link se mi zrovna nepoved. Takže správně ja na www.volny.cz/martin.konicek/oof.htm

A proč počešťovat anglickou verzi když je k mání už hotová česká?http://oo-cs.sourceforge.net/