Open GL

Zdarec. Potřeboval bych trochu píchnout. Chtěl jsem si z nostalgie zapařit Return to Castle Wolfenstein a co se nestane. Už při načítání to zahlásí, že nemůže naloadnout Open_gl. Nevalí mi díky tomu ani medal of honor. Kde by mohla bejt chyba?

Odpovědi na otázku

  Obě hry používají víceméně modifikovaný eigine od mistrů z ID-software.  Pokud ti nejedou ani takto odladěné pecky tak to máš ovladače v pěkných kytkách....

Nekde se dal stahnout primo instalacni soubor OpenGL, ale ted nevim jak se to jmenovalo.Zkus u p.Googla. v nazvu bylo openGL.