» Poradna » Windows (a jiné OS)

Opakující se úvodní stránka na Win 10

Zdravím, Mám problém s přihlášením do účtu Windows 10, když se přihlásit na úvodní obrazovce na svým pc. Na uživatelský účet se přihlásim a hned se systém odhlásí a znovu mi naskočí úvodní obrazovka, co s tím mám dělat?Jde obnovit systém Ješ s možností do úvodní obrazovky?Díky za pomoc.

Odpovědi na otázku

Vysvetli problém v Esperante, používa 90% medzinárodných slovných výrazov a spojení.

Co je to "systém Ješ" ?

Pouzivaj nejaky vyladeny OS. Nie nehotovu Betu Win10, ktora sa este k tomu stale meni.

odkedy ti to robí? nespustí sa po prvom prihlásení nejaký keyloger, ktorý uzamkne pc a beží na pozadí? skús preskenovať pc, pozri sa co sa spúšťa po spustení