» Poradna » Web a internet

Opakující se e-maily

Dobrý den, ve čtvrtek jsem odeslala z počítače z firemního e-mailu hromadný e-mail klientům. Za dva dny klientům přišel můj e-mail už alespoň 20x, přesto, že jsem se všude odhlásila a odjela na dva dny do zahraničí. Mě pro změnu chldí upozornění, že e-mail nejde doručit už asi 50x. Máme firemní e-maily na Google. Žádná složka pošta k odeslání, kde by e-mail uvízl na Google není. Prosím o radu. Já i klienti už jsme z toho otrávení((

Odpovědi na otázku

pročíst řádně mail o tom proč nejde doručit...tipl bych si že nejde doručit jen některým z adresátů ale server se snaží opakovaně odesílat původní mail, t.j. všem adresátům