» Poradna » Programy

Opakované restartování Win XP help!

Zdravím všechny!

Přijel jsem z dovolené,zapnu pc a skočí mi tam tabulka "omlouváme se za nepříjemnosti,ale systém windows nebyl uspěšně spuštěn atd.."

Vyzkoušel jsem všechny možnosti stav nouze,poslední známá konfigurace prostě nic.

Když dám spustit běžným způsobem,začnou se načítat XP a zase restart.

Dá se někde vypnout automatický restart? když se nedostatni do tento počítač?

Zkoušel jsem opravit XP pomocí cd a nic.

Prosil bych radu,kromě přeinstalování XP,musím se nějak dostat pro soubory.

Odpovědi na otázku

Dobře si uvědom, kdo všechno měl klíč od té špeluňky, kde jsi ten "krám" nechal. Tam je zakopaný pes.

Nikdo jiný od bytu klíč nemá.Tak tu máš vyřešený zten tvuj "zakopaný pes"

vybrať hdd a zapojiť do iného pc.súbory skopírovať.vrátiť hdd do pôvodného pc a reinstall