» Poradna » Mobily

Opakované restartování telefonu!

Ahoj, prosím o radu, jsem už zoufalá. Mám telefon samsung galaxy s6edge a telefon se začal sám od sebe pořád dokola restartovat. Nenabíhá, je pouze zobrazen vždy jen tip telefonu a pořád se to opakuje stále do kola. Telefon jsem uvedla do továrního nastavení přes tlačítko home, power a volume up a ani to nepomohlo. prosím poraďte co s tím :(

Odpovědi na otázku

Zkusit opravit SW přes dodávaný software od Samsungu (tuším se to jmenuje Kies) a když nepomůže, tak reklamovat.