» Poradna » Programy

ONVIF re-streming server

Prostřednictvím ONVIF se z více míst připojuji k IP kamerám. Z každého místa se však připojuji přímo na kameru, což není ideální, byť na žádné problémy jsem doposud nenarazil.Nicméně, rád bych zřídil kamerový server, který by jako jediný stream přijímal přímo z kamer a dále by ho re-streamoval po síti pro ostatní zařízení, stále jako ONVIF. Prozatím jsem však nenašel vhodný software. Ideálně by se mělo jednat o open-source, případně freeware.Nevěděli byste o něčem?

Odpovědi na otázku

NVRko. Resis tim i zaznam, ONVIF drtiva vetsina umi nativne. Doporucuju hikvision. WD Purple. SW je k tomu zadarmo. Klient pro Android zdarma.Variantne UPSkanevim kolik mas kamer, ale 8-mi kanalovy NVRko i s diskem vyjde na cca 5000 i s HDD.

Abych to upřesnil, hledám pouze software a to pro Windows. Hardware mám a záznam probíhá přes iSpy.

Energeticky i bezpecnostne je NVRko nekde jinde. Durazne doporucuju minimalne k nastudovani.Ale ok. V pripade SW reseni neporadim.

Je to možné, přesto mi však takové řešení nevyhovuje.

nemá iSPy v placený verzi nějakej streaming přehledu všech kamer dál ?

To nevím, nicméně hledám bezplatné řešení a navíc potřebuji kamery streamovat dál v původní kvalitě, nikoliv pouze přehled kamer.

tak obvykle se v podobnejch řešeních streamuje mřížka s přehledem kamer a každá z nich v plnym rozlišení se dá zvětšit... ale zadarmo.. to přeju hodně štěstí.Pokud něco najdeš tak to sem dej..