» Poradna » Počítačové sítě

Online zálohovaní dat (služby)?!

Zdravím,
chtěl bych se zeptat jestli neznáte nějaký zkušenosti se službami zálohování dat online.
Požadavky: zálohování v reálném čase, automatické zálohy a aby fungovalo sdílení dokumentů na každém PC kde je internet a samozřejmě se zabezpečením

Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Osobne mam dobre skusenosti s DropBox-om. Po nainstalovani a nastaveni funguje stylom "nastav a zabudni". Vie obsah synchronizovat medzi rozdielnymi zariadeniami (klient je aj pre smartphony), nie len medzi PC. Konto si odporucam vytvorit cez existujuceho majitela na zaklade pozvanky - obaja ziskaju +250MB ku zakladnemu 2GB ulozisku (je mozne si zaplatit aj za vacsie ulozisko - netusim, ake velke mnozstvo dat chcete zalohovat).

Su aj odporcovia, ktory tuto sluzbu neodporucaju, predpokladam, ze sa ich par ozve a budu mat navod, ako sa do tohoto uloziska dostat :). Zalohujem tymto sposobom svoje dokumenty uz nejaky ten piatok a nikto mi ich zatial neposlal mailom s dotazom, kolko si zaplatim za ich nezverejnenie :).